مقاومت بالای رادیاتور تا فشار 13 بار
  • تست اولیه به صورت نیم تنه
  • تست نهایی محصول نهایی تحت فشار بالای 8 بار
  • تست آزمایشگاهی به دوصورت تست مداوم زیر فشار هوای 8 بار وتست آزمون انهدام جهت مشخص شدن حد نهایی مقاوت محصول تولیدی در برابر فشار موجود در سیستم گرمایشی است .

میزان حداقل و حداکثر ثبت شده برای رادیاتور شعله خیز آذر به ترتیب ( 13 -21 ) بار می باشد .

دارای استاندراد ایزو 9000

ایزو 9001 : این استاندارد یکی از اعضای خانواده استاندارد های ( ایزو 9000 ) سیستم مدیریت کیفیت است .

ایزو 90001 یا 2000 : سیستم مدیریت کیفیت شرایط معنی دار شدن استفاده از این استاندارد برای هر نوع طراحی سازمان ، بخش رشد و بهره وری ، تولیدی ، نصب سیستم ها و ارائه ی خدمات: به عبارتی این نوع ایزو ( ایزو 9001 ) شرایطی را خواستار میشود که سازمان ها باید داشته باشند تا رضایت مشتریان را جلب کنند.

دارای استاندارد CE اروپا

علامت تضمینی CE به اختصار به معنی (هماهنگی اجباری محصولات تجاری و صنعتی در حوزه اقتصادی اروپاست) .

این حروف از معنی کلمات فرانسوی Communauté Européenne  یا Conformité Européenne به معنای (مورد قبول اروپا) هست گرفته شده است .

نکته : برخی از تولیدکنندگان چینی از نشانی بسیار شبیه به CE برای محصولات خود استفاده می‌کنند که کوتاه‌ شده ی ( China Export  ) به معنای «صادرات چین» است.

حجم آبگیری پایین

در طراحی رادیاتور شعله خیز آذر با توجه به تجارب گذشته در عرصه تولید رادیاتور پنلی به نوعی عمل شده است که ظرفیت حجم آبگیری کمتر شود، که حجم آبگیری کمتر موجب بهبود راندمان حرارتی می شود و همچنین کم شدن فشار روی پمپ پکیج نیز تاثیر مثبت داشته به طوری که باعث بالا رفتن عمر پمپ پکیج می شود.

گارانتی تعویض

در راستای احترام و افزایش رضایت مشتریان شرکت شعله خیز آذر گارانتی طلایی خود با 12 سال تعویض را ارائه می دهد.

شرایط گارنتی : شامل زنگ زدگی و خوردگی در سطح رادیاتور – نشتی در قسمت های جوش شده رادیاتور – سوراخ شدن رادیاتور – پوسیدگی رادیاتور و خرابی و پوسته پوسته شدن رنگ می باشد .

رنگ آمیزی تمام اتومات تحت لیسانس سوئد

در قسمت رنگ ، دستگاههای رنگ پاش به صورت سیستم استاتیک و با استفاده از دستگاههای تمام اتومات Gema  کشور سوئیس استفاده شده ،که بخاطر نحوه پاشش رنگ از لحاظ یکنواختی و کیفیت بالای محصول این نوع  دستگاه ، باعث بالا رفتن کیفیت رنگ و موجب ماندگاری طولانی مدت می شود.

گرید انرژی B

شاهد بالاترین وبهترین راندمان حرارتی موجود در بازار تولیدی ایران را در رادیاتور شعله خیز آذر هستیم ، که این راندمان بالای انرژی در سایه ی بهترین دستگاه های مربوط به تمامی قسمتهای تولیدی و از تلاش پرسنل مجرب و مهندسین جوان این شرکت حاصل گشته است.

طراحی منحصر به فرد فنی

همچنین در طراحی رادیاتور شعله خیز آذر به گونه ای عمل شده است که میزان دبی آب خروجی بالا رفته که این میزان افزایش دبی در روند بهبود عملکرد سیستم گرمایشی تاثیر مثبت می گذارد.

پروسه تولید رادیاتور پنلی

خط تولید تمام اتوماتیک شرکت شعله خیز آذر نیز در سال 97 مورد بهره برداری قرار گرفته است که هم تراز با برندهای شناخته شده در بازار جهانی است و همچنین قابلیت رقابت با انواع برندهای جهانی را نیز دارا می باشد.

تنوع رنگ

شرکت شعله خیز آذر با توجه به سلایق و نیاز مشتریان اقدام به رنگ بندی رادیاتور در صورت درخواست مشتری در تیراژ بالا نماید. انتخاب رنگ در صورت تیراژ بالا به انتخاب مشتری خواهد بود.

قابلیت نصب از هر دو طرف

شرکت شعله خیز آذر با توجه به تنوع نیاز مشتریان و رضایت مشتریان اقدام به تولید دو نوع رادیاتور از نظر جهت نصب اقدام نموده است.

استفاده از بهترین مواد اولیه

ورقهای فولادی استفاده شده برای تهیه رادیاتور از نوع فولاد های ( ST 13 _ 14 ) می باشد که از بهترین نوع ورق برای صنعت تولید رادیاتور می باشد.

بسته بندی رادیاتور پنلی

یک بسته بندی خوب می تواند محصول نهایی را قبل مرحله نصب بیمه نماید که  شرکت شعله خیز آذر در این راستا نیز قدم های مثبت زیادی را برداشته است.

  • استفاده از کارتن های ضخیم و با کیفیت
  • استفاده از نایلونهای حبابدار دو لایه و چند لایه
  • استفاده از دستگاه شیرینگ مخصوص رادیاتور پنلی پیشرفته که تمامی مراحل شیرینگ را به خوبی انجام می دهد .
زیرسازی قبل از رنگ آمیزی

با جدیدترین و آخرین فناوری روز اروپا و کشورهای پیشتاز در عرصه تولید رادیاتور پنلی جهت بالا بردن طول عمر رنگ رادیاتور – زیر سازی رنگ برای بیشتر قطعاتی که بیس آنها از فولاد است، عملیات تقریبا مشابهی نسبت به یکدیگر دارند. یک زیرسازی رنگ مناسب موجب بالا رفتن دوام قطعه در مواجه با خوردگی می شود.

نظرتان را بگویید